В Україні дефіцит робочої сили

фото: Linkis.com

Керівник української компанії з підбору персоналу «Нова персона» Інна Новицька розповіла, що зараз в нашій державі робочі професії не є затребуваними. Діти, які закінчили школу, швидше підуть вчитися на програміста, ніж на професії, які, наприклад, пов’язані з будівництвом.

За словами Новицької, в Україні дефіцит рук на робітничі професії. В першу чергу в цьому винна українська влада, адже вони не роблять ніяких дій, щоб популяризувати цю галузь. Варто зазначити, що головною проблемою є маленька заробітна плата і рівень життя в країні. У зв’язку з цим, українці їдуть за кордон, туди, де зарплата вища і відповідає цінам.

Найчастіше наші громадяни їдуть на заробітки в Польщу, Росію і Чехію. Крім того, українські будівельники дуже цінуються в Ізраїлі. Як показала практика, на такі професії в країнах Європейського Союзу беруть без диплома і платять заробітну плату більше.

В цілому, ситуація на ринку праці досить непроста. Міграційні настрої українського населення зберігаються, оскільки економіка України не може запропонувати гідний заробіток на робітничих професіях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*