В Ірані під час військового параду стався теракт

фото: Slovodel.com

Сьогодні вранці в іранському місті Ахваз – адміністративному центрі провінції Хузестан, розташованому на Південному Заході країни, під час проведення військового параду присвяченому Тижню Священної Оборони, сталася стрілянина. Група озброєних людей відкрила безладний вогонь по учасникам параду і глядачам, убивши, за інформацією від місцевої адміністрації, 10 осіб, у тому числі – одного журналіста. Крім того, 21 людина отримала поранення. Згодом ще двоє людей померли в лікарні від отриманих поранень. Як стало відомо, ще кілька людей, які отримали поранення, перебувають у важкому стані, тому число жертв може зрости.

За словами представника адміністрації – Алі Хуссейна Хуссейнзаде: – “Це сліпа і боягузлива терористична атака”. Цей напад було здійснено групою з 4-х такфіристів (ваххабітів), двоє з яких під час нападу були вбиті співробітниками іранських сил правопорядку, ще двох вдалося затримати. Поки немає інформації про причетність терористів до будь-якої організації, проте, цілком ймовірно, що вони мають відношення до ІД або інших угруповань, підтримуваних Саудівською Аравією.

Тиждень Священної оборони – іранське національне свято, присвячене увічненню пам’яті про 8-річну ірано-іракську війну. В цю суботу по всій країні проходять паради за участю армії і підрозділів Корпусу Вартових Ісламської Революції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*