«Миротворець» перетворюється в “Однокласники”

фото: Divannaya-sotnya.com

На офіційній сторінці української бази «Миротворець» у Facebook (Myrotvorets News), кілька годин тому з’явилася інформація про те, що вже занесені в базу 5 жителів Закарпатської області, які отримали угорські паспорти.

“Перша п’ятірка порушників Конституції й Закону України про громадянство, зафіксована в «Чистилищі». Всі дані про наявність зазначених громадян України незаконного угорського громадянства підтверджені”, – йдеться у повідомленні.

Складається думка, що керівники цього проекту просто збирають інформацію про всіх жителів України та виставляють її на публічний огляд.

А вам не здається, що це вже беззаконня та порушення прав людини?

Тобто, замість того, щоб вирішити конфлікт, що виник з сусідньою державою, яка між іншим, дуже активно й регулярно допомагає Закарпатської області, в той час як влада держави просто ігнорує проблеми своїх територій, просто виставляє їх дані й заносить в «чистилище».

Як відомо «Миротворець» – інтернет-представництво Центру досліджень злочинів проти основ національної безпеки України, світу, безпеки громадян. От тільки чим, жителі Закарпатської області наражають на небезпеку держави, отримуючи паспорти Угорщини?

Може нашої нинішньої влади варто думати не про те, кого вносити в інтернет-базу, а про те, чому їх громадяни взагалі замислюються про отримання громадянства іншої країни та масово виїжджають на заробітки?

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*