У центрі столиці скоєно напад на громадянина Британії

фото: news2world.net

Біля одного з центральних столичних готелів Royal Olympic група невідомих скоїла напад на громадянина Великобританії. Такі дані надало інформвидання “Страна”, посилаючись на власних інформаторів у правоохоронних органах.

Як стало відомо, поліції про інцидент повідомив адміністратор готелю. Вона розповіла, що біля будівлі двоє зловмисників вчинили напад на туриста, в ході якого нанесли йому тілесні ушкодження, а також викрали його телефон та наявні гроші. Всього у туриста було з собою кілька тисяч гривень та невелика сума в фунтах. Після нападу, британця доставили в медичний заклад для огляду.

Правоохоронцями було порушено кримінальне провадження за фактом грабежу відповідно до частини 2 статті 186 КК України. Дана стаття передбачає позбавлення волі строком від чотирьох до шести років. У тому випадку, якщо при обстеженні в іноземця виявлять й тілесні ушкодження, то справу будуть розглядати вже за іншою статтею, відповідно до якої передбачається запобіжний захід у вигляді ув’язнення від семи до десяти років.

Водночас, працівники поліції звертають увагу на те, що зловмисники свідомо скоюють напади саме на іноземних громадян, оскільки ті погано володіють мовою, що викликає певні труднощі при зверненні до правоохоронних органів. Таким чином, у злочинців з’являється можливість сховатися, а шанси у співробітників поліції знайти їх стрімко скорочуються.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*