Українські десантники взяли в полон бійців НАТО

фото: nbalanchak.livejournal.com

В ході чергових навчань бійці ЗСУ продемонстрували високий рівень підготовки й без єдиного пострілу «взяли в полон» десантників НАТО. Українські військовослужбовці представили свою країну в рамках військових навчань НАТО, які стартували 21 вересня в Німеччині.

Передбачалося, що військові, які беруть участь в навчаннях, розділятися на дві сторони: одні будуть представляти сили ворога, а інші – повинні захопити й ліквідувати противника. Українським солдатам дісталася роль «поганих хлопців», а десантники США та італійські спецпризначенці повинні були захопити позицію «ворога». Попри це, ситуація обернулася не на користь сил НАТО, які змушені були здатися в полон українським військовим. Бійцям ЗСУ вдалося домогтися такого результату завдяки спритності та заздалегідь продуманої стратегії: вони кинули всі сили на захоплення штабу батальйону НАТО й не прогадали.

Своїми враженнями від навчань поділився один з бійців ЗСУ. На своєму Facebook-акаунті він написав, що американський десант та італійських спецпризначенців їм вдалося «розбити з потрохами», при цьому, не зробивши жодного пострілу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*