Будапешт: санкції щодо Росії мають обговорюватися

фото: B.dk

У Міністерстві закордонних справ Угорщини заявляють, що всі санкції по Росії повинні обговорюватися, а не продовжуватися автоматично. Хоча російсько-український конфлікт так і не врегульований, але через це не повинні страждати всі країни. До дискусій вони закликають і Євросоюз.

Про це в інтерв’ю розповів глава МЗС Угорщини Петер Сійярто.

Також він упевнений, що всі обмеження, які були введені по Росії за весь цей час не дали ні найменшого результату. Вони не поліпшили економіку Європи і не завдали великої шкоди економіці Росії, як і не допомогли чинити тиск на Російський уряд. Більш того, вони абсолютно не вплинули на виконання Мінських угод ні на одну зі сторін. І коли приходить усвідомлення, що цими санкціями ми шкодимо не Росії, а тільки собі, то, “повинні приймати рішення про наше майбутнє”.

Однак міністр зазначає, що Угорщина тільки вносить пропозицію для розгляду в ЄС, але не планують йти врозріз з Євросоюзом і буде єдина в цих питаннях. Уряд Італії також підтримує Угорщину і заявляє, що треба скасувати всі автопродовження, сідати за стіл переговорів і обговорювати в режимі реального часу. У цьому питанні вони налаштовані серйозно, тому що раніше заявляли, всі проблеми, які виникли в країні через антиросійські санкції, розглядатимуть на саміті ЄС у жовтні 2018 року. Таке завзяття італійців пов’язане ще й з тим, що, нібито, у країн знову дружні відносини, і вони налагодили співпрацю в торгівлі, промисловості та культурі. Тому зараз повністю на боці РФ.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*