Столичний суд дав згоду на досудове слідство проти Жириновського

фото: News.com.az

У прес-центрі української Генпрокуратури повідомляють, що столичний суд постановив дозволити проведення слідчих дій щодо голови російської партії ЛДПР Володимира Жириновського та щодо ще кількох членів Держдуми.

Раніше було встановлено, що російський політик Жириновський ще навесні 2014 року організував групу, учасниками якої стали його однопартійці, а також парламентарії Російської Федерації. Метою цієї організації стало надання матеріальної допомоги так званим «ЛДНР».

Зазначається, що члени цієї організації спільно з представниками невизнаної республіки «ДНР» всіляко агітували мешканців Російської Федерації, щоб ті збирали гроші для підтримки сепаратистів. Крім цього, подібні заклики були розміщені на офіційному сайті ЛДПР, а по території РФ створювалися пункти для збору коштів.

У Генпрокуратурі підкреслюють, що одночасно з цим, російські функціонери надавали матеріальну допомогу республікам, а також надавали їм приміщення в столиці Російської Федерації для того, щоб лідери республік змогли вести активну представницьку діяльність. Також учасники групи задовольнили прохання керівника батальйону «Сомалі» Михайла Товстих, й постачали терористам близько шести транспортних засобів, які були зроблені в Росії та мають підвищену прохідну й експлуатаційну можливість. Частина з цих транспортних засобів застосовувалася й в ході бойових дій під аеропортом Донецька.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*