МВФ: приберіть заборону на приватизацію

фото: politring.com

Інформвидання “Укрінформ” повідомляє, що в рамках проведення Ukrainian Financial Forum 2018 в Одесі, заступник директора МВФ Владислав Рашкован назвав низку об’єктів, які необхідно дозволити приватизувати. Він виступив з питанням про те, чому залізниця або ж митниця не можуть бути в приватній власності. Чому медичні та навчальні заклади повинні знаходитися тільки в державній власності? Чому тільки держава має право видавати довідки?

Він закликав українську владу приділити увагу вивченню досвіду тих, держав, де в приватній власності знаходяться об’єкти, які в Україні можуть існувати тільки в державній. Заступник директора наголосив, що є низка прикладів, в яких митниця успішно працює, перебуваючи при цьому в приватній, а не в державній власності. Він упевнений, що в країні не повинно бути таких об’єктів, які заборонено приватизувати.

Зазначимо, що до цього депутати ВРУ задовольнили вимогу Євросоюзу та скасували заборону на експорт лісоматеріалів до Європи. Такі кроки були прийняті для того, щоб отримати черговий грошовий переказ від МВФ. Підкреслимо, що скасування заборони підтримали 246 нардепів ВРУ.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*