Клімкін: Закарпаття – регіон з безліччю ризиків

фото: Nikasafronova.com

Голова українського Міністерства закордонних справ Клімкін визнав той факт, що нині Закарпатська область є дуже ризикованим регіоном. Таку заяву він зробив на тій підставі, що в регіоні існують ризики відділення зі складу України та включення до складу Угорщини.

Міністр вважає, що в регіоні використовують гібридні методи, яким українська влада повинна надати активну протидію. Якщо ж вона цього не зробить, то створиться ситуація, при якій втрати країни будуть тільки рости.

Клімкін наголошує, що стосовно національних меншин на Закарпатті, українська влада має побудувати власну стратегію. В іншому випадку, ситуація, що склалася, зможе стати інструментом в руках Російської Федерації.

Міністр акцентує увагу на тому, що в державі є ще низка регіонів, де присутня значна кількість національних меншин, таких як румуни чи болгари. Не виключено, що російська влада буде не тільки застосовувати, але ще й удосконалювати гібридні методи для роботи серед румунського та болгарського населення.

Відзначимо, що до цього голова МЗС озвучив два варіанти дій в ситуації з отриманням угорських паспортів жителями Берегове. Крім цього, він підкреслював, що такі дії угорського уряду провели небезпечну межу в українсько-угорських відносинах. Клімкін вважає, що дії угорської влади ставлять під загрозу нацбезпеку країни.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*