У САП відкрили кримінальне провадження проти голови НАБУ

фото: Infopole.pp.ua

Співробітники Спеціалізованої Антикорупційної Прокуратури України відкрили кримінальне провадження проти Артема Ситника, який обіймає посаду голови НАБУ.

У прес-службі структури повідомляють, що підставою для відкриття провадження стало можливе розкриття відомостей попереднього слідства головою НАБУ Ситником. Мається на увазі заява міністра інфраструктури Омеляна, якому висунули звинувачення в корупції, про те, що голова Антикорупційного Бюро Ситник попередньо повідомив міністра про обшуки, які повинні пройти в його житлі. До кримінального провадження вже додані матеріали, які фігурують у вигляді доказів, а саме розмови по телефону між Омеляном та головою Бюро.

Водночас, у САП підкреслюють, що це не перший випадок. Голова Антикорупційного Бюро Ситник неодноразово розголошував відомості про попереднє розслідування, що в свою чергу негативно відбивалося на веденні подальшого слідства.

Підкреслимо, що до цього в Антикорупційному Бюро висунули звинувачення міністру інфраструктури Омеляну в особистому збагаченні незаконним шляхом. Підставою для звинувачення став той факт, що співробітники Бюро виявили, що доходи та витрати міністра істотно відрізняються.

Пізніше справу було розглянуто в суді. За підсумками засідання, суд постановив заморозити рахунки та заарештувати майно міністра, а також забрав у нього всі наявні закордонного паспорта. При цьому міністра заарештовувати не стали, його віддали на поруки під відповідальність міністра транспорту Ігоря Жданова та ще низки нардепів ВРУ. Омелян ж не визнає своєї провини та відмовляється залишати пост голови Міністерства інфраструктури.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*