На засіданні Генасамблеї ООН піднімуть питання Криму та Донбасу

фото: News.bigmir.net

Український голова Порошенко у своєму профілі в соціальних мережах повідомив, що делегація в Організацію Об’єднаних Націй з України домоглася того, щоб до порядку денного Генасамблеї додали проблему окупованого Кримського півострова, а також питання про ситуацію на Сході країни.

Він зазначив, що дипломати успішно впоралися з виконанням завдання, яке поставив перед ними голова держави, а саме включення до порядку денного на засіданні Генасамблеї ООН розгляду проблеми окупованого Криму та територій Донбасу. Він підкреслює, що підняття даної проблеми на засіданні дасть можливість протистояти тій дезінформації, яка поширюється та донести до представників світової спільноти реальні наслідки російської агресії. Президент висловив подяку всім тим, хто підтримав його ініціативу.

Зазначимо, що згідно з підсумками голосування проти цієї ініціативи виступили лише тринадцять країн, в той час як шістдесят вісім держав підтримали дану пропозицію. Водночас, сорок вісім країн ухвалили рішення утриматися від голосування.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*