В Україні планують збудувати два КПП на адмінкордонах з окупованим Кримом

фото: Vesti-ukr.com

Заступник голови Міністерства інфраструктури Юрій Лавренюк виступив із заявою, що в державі планують побудувати два КПП «Каланчак» та «Чонгар» на адміністративних кордонах з територією анексованого Криму.

Заступник міністра підкреслив, що вже прийнято рішення, згідно з яким на будівництво виділяються гроші з державного бюджету. Він відзначив, що сто п’ять мільйонів гривень було виділено з бюджету країни, а ще два мільйони надало Міністерство інфраструктури. Він також відзначив, що у Міністерстві вже оплатили послуги Інституту служби та безпеки, який займався розробкою проектів пропускних пунктів.

Лавренюк повідомив, що будівництво КПП повинно закінчитися не пізніше першої частини грудня поточного року. Водночас, відзначається, що самі пункти будують з нуля. Що ж стосується наявних пунктів, то вони зовсім не відповідають тим вимогам, які потрібні для того, щоб люди змогли перетинати кордон. В жодному з чинних пунктів немає основних умов для людей, навіть санітарних зон. Нові ж КПП повинні повністю відповідати основним умовам для перетину людьми тимчасового кордону. Одночасно з цим, у державі планують відкрити ще й автостанцію, конечним пунктом якої повинні стати КПП.

Нагадаємо, що анексія Кримського півострова відбулася ще на початку весни 2014 року, проте у ВРУ офіційною датою анексії називають кінець лютого того ж року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*