Суд амністував співробітника СБУ, який поранив службовця ЗСУ

фото: Bykvu.com

Інформвидання «Українські Новини», посилаючись на судовий висновок інформує, що в Апеляційному Суді було прийнято рішення надати амністію капітану української СБУ, який, перебуваючи в алкогольному сп’янінні, вистрілив у військовослужбовця в Луганській області.

Співробітника Служби безпеки Євгена Леонтьєва засудили до тюремного ув’язнення строком на три роки й помістили в слідчий ізолятор ще в липні цього року. В ході слідства було з’ясовано, що Леонтьєв, разом з ще одним службовцем збройних сил, ще навесні 2016 року святкували Благовіщеня в населеному пункті Щастя. При цьому вони вживали спиртні напої.

Після того, як капітан з товаришем закінчили свято, вони сіли в машину та попрямували до опорного пункту, проте по дорозі туди вони побачили двох людей. Двоє чоловіків виявилися службовцями ЗСУ. Між ними сталася сутичка. При цьому, постраждалі наполягають, що її винуватцем був Леонтьєв. Але сам Леонтьєв стверджує, що це військовослужбовці скоїли на нього напад. В ході конфлікту, капітан вистрілив потерпілому в ногу з пістолета. Пізніше їх обох доставили до медичного закладу.

Крім цього, військовослужбовець наполягає, що в лікарні його відвідали співробітник СБУ та ще низка держслужбовців. Вони намагалися його залякати, щоб він змінив свої свідчення. Потерпілий дав у суді неправдиві відомості, щоб захистити своє життя та життя своїх близьких.

Однак на судовому засіданні було прийнято рішення засудити Леонтьєва до трьох років позбавлення волі. Але зараз Апеляційний Суд постановив скасувати вирок, оскільки у Леонтьєва є малолітня дитина. Крім цього, відповідно до рішення суду, капітана відразу випустили з СІЗО.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*