В Україні заявили про неминучість дефолту

фото: da-info.pro

Експерт в області економіки та фінансів Олександр Гончаров зазначив, що на цьому тижні МВФ завершив свою місію в Україні, проте ніяких гарантій стабілізації у сфері економіки як і раніше немає. За словами Гончарова, актуальне для українців питання з приводу підвищення тарифів на газ залишається відкритим. Крім того, від МВФ так і не надійшов коментар щодо надання Україні траншу.

Економіст підкреслив, що якщо Україна не отримає від МВФ фінансову підтримку в розмірі 1,9 млрд доларів, то не зможе розраховувати на кредити від ЄС. На думку Гончарова, подібна ситуація може спровокувати економічний колапс, оскільки у 2019 році Україна, згідно з проектом держбюджету, повинна виплатити 400 млрд грн. Без зовнішньої підтримки українська економіка може опинитися в глибокій кризі.

Гончаров додав, що без траншу від МВФ та кредитів ЄС Україна не зможе перекрити нестачу грошових надходжень до бюджету, здійснювати своєчасні виплати тощо. Ситуація може значно посилитися на тлі знецінення гривні. З огляду на те, що в Україні у 2019 році заплановані вибори, гривня буде відчувати на собі серйозний тиск. Тому експерт не виключає можливість інфляції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*