Медведчук розкритикував мораторій на використання російської мови

фото: Inforesist.org

На своєму блозі в Twitter лідер ГР «Український вибір» Віктор Медведчук написав, що заборона на використання «російськомовного культурного продукту» може остаточно розколоти суспільство України. За словами Медведчука, дане рішення є не тільки загрозою для єдності населення країни, але й не відповідає міжнародним нормам.

Медведчук зазначив, що якщо план Львівської облради буде реалізований і цей мораторій пошириться по всій території України, то повернення непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей стане неможливим. На думку Медведчука, якщо український уряд все ще має намір реінтегрувати Донбас, то поширення заборони на використання російської мови повинно бути припинено.

Нагадаємо, що відповідний мораторій було накладено 19 вересня Львівською облрадою. Крім того, планується створення спеціальної групи, яка проводитиме з місцевим населення роз’яснювальну роботу з мовного питання. Члени облради мають намір звернутися до ВР з пропозицією, поширити мораторій по всій Україні. Зокрема, це торкнеться «російськомовних аудіовізуальних продуктів».

Рішення Львова розкритикували посол Канади в Україні та посол Великобританії, назвавши цей мораторій дурним й безпідставним.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*