Група українських військових вирушила на навчання в Естонію

фото: shock.ee

22 вересня в рамках програми співпраці в Естонію прибула група спеціально відібраних українських військовослужбовців для навчання іноземній мові (англійській) та обміну досвідом. Між Україною та Естонією за останній час стали більш тісними відносини у військовій сфері й дана програма з навчання українських військовослужбовців є тому доказом.

На думку експертів, НАТО за допомогою країн-учасниць, де проходять навчання, планує підготувати лояльних українських офіцерів. В результаті повернувшись на батьківщину, українські військові будуть транслювати та впроваджувати ідеї Альянсу.

Естонія була обрана як майданчик для навчання українських військових офіцерів не випадково. Експерти не раз підкреслювали, що зовнішня політика країни стає все більш агресивною та мілітаризованою. З держбюджету виділяються великі кошти на фінансування оборонного комплексу.

Естонсько-українські відносини у військовій сфері також стрімко розвиваються. Представники Естонії не раз відвідували Україну для обговорення питань щодо інтенсифікації військової співпраці. Зокрема, Президент Естонії відвідала зону проведення Операції об’єднаних сил, де зустрілася з командуванням.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*