Аналітик: якщо Гройсман не хоче звільняти Супрун, то нехай йде разом з нею

фото: Iamir.info

Василь Апасов заявив, що він не розуміє яка мотивація у чинного прем’єра Гройсмана захищати той безлад, що відбувається в Міністерстві охорони здоров’я. Він підкреслив, що не тільки парламентарії, але також й медики з пацієнтами постійно скаржаться на те свавілля, яке відбувається в МОЗ. Однак на будь-які питання, Гройсман весь час розповідає про «Первинну ланку», в якій вони провели низку реформ. У зв’язку з цим у аналітика виникає питання про те, чи розуміє Гройсман про що говорить.

Апасов радить голові уряду включити в своє оточення компетентного фахівця, який би пояснив йому ситуацію.

Аналітик звертає увагу на те, що, починаючи з 2016 року, МОЗ так й не змогло виконати повністю жодної закупівлі препаратів, на які були виділені гроші з держбюджету. Крім цього, медичні заклади так й не забезпечили необхідною кількістю вакцини для календарних щеплень дітям. Щороку у батьків виникають великі складнощі з пошуками вакцини. Крім цього, Апасов обурений тим, що на поточний рік ще не розпочато закупівлі медикаментів.

Водночас, аналітик наводить приклад недобудованого «ОХМАТДИТ». Його не добудували, проте зруйнували центр онко-гематології, з якого були звільнені фахівці в цій області. Їх звільнили, а до Міністерства на посади заступників понабирали тих, кого цікавлять лише фінансові потоки. А тим людям, які звертаються у відомство з проханням надати життєво необхідні медикаменти просто відмовляють.

Апасов підкреслив, що в МОЗ при Супрун панує брехня, корупція та неналежна поведінка. Однак саме цим відомством з незрозумілих причин пишається прем’єр. Він також розповів, що ще минулого року направив до ГПУ заяву про кримінальний злочин з боку МОЗ. Мова йде про те саме «ОХМАТДИТ», а саме про медикаменти з вичерпаним терміном придатності. Вони спочатку такими закуповувалися. Всі вони були призначені для дітей з онкологією. Крім цього, громадська організація «Національний Інтерес України» з нардепами ВРУ зареєстрували постанову про звільнення голови МОЗ Супрун. Апасаов підкреслив, що якщо Гройсман не хоче звільняти Супрун, то нехай йде разом з нею.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*