Український транзит газу нікому не буде потрібен?

фото: Eurasia.expert

На сторінках українського видання «Зеркало недели» з’явилася стаття експерта в галузі дипломатії Сергія Корсунського, якій заявив про неминучість негативних наслідків будівництва «ПП-2» для України. На думку експерта, відмова Президента США Дональда Трампа від введення санкцій відносно країн, що беруть участь в будівництві «ПП-2», свідчить про те, що Україна втратила підтримку. Автор статті процитував голову «Нафтогаз України», який заявив, що битву за «ПП-2» програно.

Корсунський зазначив, що, попри спроби української влади закликати лідерів провідних держав блокувати будівництво «ПП-2», проект все ж буде реалізовано. Єдиним порятунком для України довгий час залишалася позиція Президента Сполучених Штатів, який мав намір ввести проти Росії санкції. Однак після того як РФ звинуватила США в спробі нечесним шляхом просунути свої інтереси в Європі, а Німеччина заявила, що будівництво «ПП-2» відбудеться незалежно від думки Трампа, то американський лідер поступився.

На думку експерта, зацікавленість Німеччини в реалізації проекту з будівництва «ПП-2» зіграла вирішальну роль в тому, що думка України залишилося без уваги. Єдиний плюс в тому, що канцлер Німеччини пообіцяла зберегти транзит російського газу через Україну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*