Угорський “Міністр із Закарпаття” так ним і залишиться

фото: Ziare.com

Розгорається черговий конфлікт — Угорщина відмовляється перейменовувати свого «уповноваженого міністра у справах Закарпатської області». Як відомо, ця посада, яку створили в уряді Угорщини, стала викликати багато питань в української сторони. Ситуація загострилася в останні дні у зв’язку з опублікованим в мережі відео, на якому видно, як жителі України отримують громадянство Угорщини, надаючи урочисту клятву.

А майже за три тижні перед цим, 31 серпня, голова нашого МЗС, пан Павло Клімкін, після бесіди зі своїм колегою Петером Сіярто, главою МЗС Угорщини, оголосив, що угорська сторона зобов’язалася змінити назву посади чиновника, який займається проблемами угорців в Україні. «Уповноважений міністр у справах Закарпатської області» звучить занадто одіозно; у такої назві міститься натяк на втручання у внутрішні справи нашої країни.

Про невиконання домовленостей з боку Угорщини розповів агентству «Укрінформ» Василь Боднар, заступник Міністра закордонних справ. Чиновник зазначив, що в даній ситуації дуже складно тепер взагалі говорити про будь-які домовленості з угорською стороною, натякаючи на повну недоговороздатність своїх західних колег.

Про домовленості з МЗС Угорщини поки відомо лише зі слів Клімкіна, але ситуація, схоже, загострюється.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*