Івано-Франківськ – український рай для інвесторів

фото: uprom.info

Рейтинг найпрозоріших міст України в інвестиційному секторі склали у міжнародній антикорупційній мережі Transparency International

У рамках дослідження було розглянуто рівень розвитку інвестиційного клімату за 17 ознаками, які оцінювали рівень розвитку антикорупційних програм, ступені конфліктності інтересів інвесторів та керівництва міст, наявність інвестиційних інструментів та ступінь їх привабливості, інвестиційні можливості та проведення перевірок чинних підприємств.

Найпривабливішим для іноземних інвесторів виявився Івано-Франківськ, який здобув 15 балів із 20 можливих. Серед найбільших досягнень міста став високий рівень роботи Інвестиційного порталу міста. Також в місті була впроваджена програма підтримки розвитку підприємництва та отримано високі показники виконання стратегії міста.

Друге місце із показником у 12,7 бала з 20 можливих посів Київ. Серед найбільших досягнень міста – впровадження електронних аукціонів продажу прав на розміщення сезонної торгівлі.

Третім з невеликою різницею та результатом у 12 балів стало місто Вінниця, у якому зразковим виявився метод розподілу роботи з інвесторами.

До першої п’ятірки також увійшли міста Львів (із рейтингом у 10,75 бала) та Біла Церква (10,7 бала). Серед найгірших в країні за ступенем прозорості опинились Павлоград, Васильків, Вараш, Полтава, Стрий. При цьому, міста Кривий Ріг, Прилуки, Умань, Черкаси та Шостка не надали інформації для встановлення показників у рейтингу.

У загальноукраїнському рейтингу прозорості інвестиційних індикаторів найбільш проблемним стало підключення до офіційної платформи для впровадження власного бізнесу (лише 1% міст виконало умову), та впровадження електронних аукціонів продажу прав сезонної торгівлі (лише 3%).

В Антикорупційній мережі наголошують, що дослідження допоможе містам на шляху до зменшення інвестиційних ризиків та поліпшить інвестиційний клімат в Україні, аби усі бажаючи мали змогу створити в нашій країні новий бізнес на місцевому рівні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*