Бердянськ – нова військово-морська база України

фото: Apostrophe.ua

Згідно з інформацією вітчизняних ЗМІ, стало відомо, що два судна «Донбас» та «Корець» покинуть одеський порт та попрямують до Бердянська, де буде створена військово-морська база. Передбачається, що судна попрямують до Бердянська через Керченську протоку.

Підкреслимо, що на даний момент українські ВМС офіційно не підтвердили таку інформацію.

В суботу в прес-центрі прикордонного управління Федеральної служби безпеки Росії зазначили, що поблизу берегів півострова були помічені два кораблі України, вони перебували в супроводі берегової охорони ФСБ.

Інформвидання «Інтерфакс», посилаючись на власних інформаторів, пише, що кораблі вирушили в Керченську протоку, в той час, як ще один інформатор зазначає, що кінцевим пунктом суден стане Азовське море.

Зазначимо, що цього місяця на засіданні РНБО було прийнято рішення про посилення націнтересів країни на території Чорного та Азовського морів. Планується посилити, в тому числі, й військову присутність на території Азова. Також планується й поліпшення інфраструктури, а також забезпечення берегової оборони новими зразками ракетного озброєння.

Нагадаємо, що після того, як співробітники української ДПС затримали на початку весни поточного року риболовне судно «Норд» з Російської Федерації, ситуація на Азові різко загострилась.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*