Мустафа Найєм йде в Президенти або його влаштує крісло мера Києва?

фото: gorod.cn.ua

Народний депутат Мустафа Найєм заявив, що створює власний штаб. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережах. Найєм написав, що з наступного тижня готується до створення штабу.

Враховуючи те, що Україна в недалекому майбутньому проведе вибори Президента, а трохи пізніше також переобере мера міста Києва, то можна припустити, що Найєм та його команда готуються до майбутніх виборів.

Найєм написав, що він навчився бути один, і це стало переломним моментом в його житті. Уточнимо, що в кінці квітня поточного року у Найєма стався дорожній конфлікт, який переріс у бійку, в результаті чого народний депутат отримав безліч травм і перелом щелепи. Розгляд у цій справі досі не припинено.

За словами народного депутата у спецслужб України фінансового компромату на нього немає, але є звинувачення в бік брата Найєма Маси, який брав участь в АТО і є керівником київського арт-клубу «Сloser».

В ході чергового обшуку в клубі братів Найєм, правоохоронними органами у десятка відвідувачів були вилучені наркотичні засоби.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*