Вислів українського посла викликав огиду у польської влади

фото: freesmi.by

Польська влада піддала різкому засудженню представника українського дипломатичного відомства Андрія Дещицю. Інформвидання ZN.UA повідомляє, що посол переступив небезпечну лінію, коли в ефірі радіостанції RMF24 висловив досить негативне ставлення щодо поховань поляків на українській території. Крім цього, він підкреслив, що українська влада тільки тоді дасть дозвіл на ексгумацію останків, коли в Польщі будуть відновлені всі знищені раніше українські пам’ятки.

Видання підкреслює, що в Польщі таке висловлювання посла викликало огиду, при цьому, мова йде не тільки про Міністерство закордонних справ, а й про уряд держави.

Зазначимо, що українсько-польський конфлікт почався ще влітку минулого року, після того, як українська влада прийняла рішення заборонити пошуки й перепоховання польських громадян на території своєї держави. У свою чергу польська влада неодноразово виступала з вимогою переглянути дану проблему, проте в Україні це питання всіляко відкладали.

Український дипломат Андрій Дещиця став широко відомий ще в 2014 році після свого провокативного вчинку під будівлею посольства в Російській Федерації. Відзначається, що посол вів переговорний процес з людьми, які взяли участь в акції протесту. Під час того, як посол намагався домовитися з мітингувальниками, він підтримав гасла протестувальників, які носили антиросійський характер, а також дозволив собі нецензурно висловитися на адресу Президента Росії. Через деякий час, Дещиця покинув пост міністра закордонних справ, проте попрямував до Польщі в якості посла.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*