АЕС Запоріжжя: аварійно відключено енергоблок

фото: Energynews.com.ua

У прес-центрі «Енергоатому» повідомляють, що в ніч з суботи на неділю на атомній електростанції в Запоріжжі відключили енергоблок №2. Такі дії були прийняті для того, щоб ліквідувати наявні проблеми в трубопроводі головного циркуляційного насоса. Як повідомляється, відключений енергоблок планують знову включити в мережу вже наступної п’ятниці. Нині на електростанції в Запоріжжі продовжують функціонувати ще три енергоблоки.

Одночасно з цим, зазначається, що всі інші енергоблоки, а також співробітники електростанції продовжують роботу без зауважень у звичайному режимі. Радіаційний фон навколо АЕС у Запоріжжі не виходить за норму.

Необхідно відзначити, що ще на початку місяця на атомній електростанції в Запоріжжі від мережі був відключений перший енергоблок. Такі дії були прийняті з метою проведення фундаментального ремонту. Як повідомлялося, тривалість ремонтних робіт досягне сімдесяти діб. Також підкреслимо, що ще на початку минулого місяця на електростанції був підключений до мережі п’ятий енергоблок.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*