«Альфа-Банк» став фігурантом міжнародного фінансового скандалу

фото: Sensum.club

Інформвидання “ФінБаланс” повідомляє, що український “Альфа-Банк” став фігурантом у великому інтернаціональному скандалі, пов’язаним з фінансовими потоками. На даний момент Служба безпеки країни проводить попереднє слідство тих махінацій, в яких фігурують ще кілька закордонних та вітчизняних фінансових структур.

У постанові суду повідомляється, що попереднє розслідування встановило, що в період з 2010 по 2016 року співробітники низки українських банків, серед яких є «Альфа-Банк» за попередньою змовою за допомогою свого службового становища змогли викрасти значну суму грошей з фінансових установ. Розкрадання вони здійснювали за допомогою застав, які перебували на рахунках в закордонних банківських структурах.

Крім цього, у кримінальному провадженні також фігурують такі вітчизняні банки, як «Дельта банк», «Фінанси та кредит», а також «Терра банк». У матеріалах слідства є документи про реалізацію шахрайських схем даними структурами. Українські банки переводили певні суми на рахунки в закордонні банки, які використовували ці кошти для видачі кредитних позик фірмам, які прямо або опосередковано пов’язані з українськими банками. Після того, як фірма, яка позичала гроші не повертала їх, вони списувалися з рахунків, які виступали заставою. Не виключено, що подібні схеми могли застосовуватися й для виведення коштів з банківських рахунків, оскільки ті кошти, які списували закордонні банки, проходячи через ланцюжок іноземних компаній з тією чи іншою ймовірністю могли знову опинитися в українських банках у вигляді інвестування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*