Прем’єр Грузії: ми не так пояснили про марихуану

фото: Nbcbayarea.com

Голова грузинського уряду Мамука Бахтадзе повідомив, що в уряді країни не форсуватимуть пропозиції, які передбачають культивацію конопель, а також постачання марихуани. Він підкреслив, що подібні пропозиції були невірно інтерпретовані суспільством.

Бахтадзе пояснив, що пропозиції, які пов’язані з коноплями зачіпали лише два напрямки, які ніяк не пов’язані один з одним. Перша ініціатива стосувалась правової ситуації, яка виникла після постанови Конституційного Суду країни, коли в уряді повинні були прописати конкретні норми в визначений термін. Саме тому, в уряді був створений проект, в якому були прописані всі ризики споживання конопель.

Другий напрямок стосувався культивації конопель, проте виключно з медичної точки зору та лише для експорту. Таким чином, голова уряду підкреслив чесність перед громадянами своєї країни. Він додав, що уряд прийме жорсткі норми які не дозволять потрапити коноплям на внутрішній ринок.

Водночас Бахтадзе підкреслив, що в таких умовах уряду потрібно докласти більше зусиль для встановлення вдалої комунікації із грузинським суспільством. Саме тому в уряді було прийнято рішення зупинити дію другої пропозиції та додатково проконсультуватися з усіма зацікавленими сторонами.

Нагадаємо, що ще у четвер у першому читанні грузинський уряд ухвалив ініціативу Міністерства внутрішніх справ, яка передбачає прийняття жорстких норм, направлених на обмеження споживання марихуани. Приводом для такої ініціативи стала постанова Конституційного Суду країни стосовно дозволу на використання конопель в особистому просторі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*