В «Укрзалізниці» планують поставити автобуси замість потягів

фото: Trainpix.org

Виконувач обов’язки керівника «Укрзалізниці» Євген Кравцов с своєму інтерв’ю для інформвидання Delo.ua інформує, що підприємство наразі розв’язує питання стосовно зняття з маршруту тих поїздів, заповнюваність яких не перевищує двадцяти відсотків.

Альтернативою таких поїздів стануть автобуси. Він підкреслив, що це питання обговорюється вже майже рік. На даний момент у «Укрзалізниці» є низка потягів, які заповнені менш ніж на двадцять відсотків. Вони ходять по маршруту майже порожні, в той час як на ремонт та утримання цього транспорту компанія витрачає дуже багато коштів. Набагато рентабельніше буде пустити на ці напрямки автобуси.

Кравцов розповів, що зараз таких маршрутів близько двадцяти. Проте він зазначив, що для прийняття такого рішення, компанії потрібна згода місцевих рад. А зараз це складає велику проблему, особливу напередодні виборів. Проте таке рішення потрібне для того, щоб підвищити ефективність транспортування та зберегти якусь кількість грошей. Саме цей факт компанія і намагається пояснити представникам місцевих рад.

Відзначимо, що «Укрзалізниця» багато разів підкреслювала, що пасажирський сектор наразі є збитковим. Таким чином, компанії доводиться покривати збитки від пасажирського транспортування коштами із вантажного сектора.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*