У ніч на 23 вересня виникли дві масштабні пожежі в містах України

фото: 1line.info

У прес-службі ДСНС повідомили відразу про дві пожежі, які виникли в ніч з 22 на 23 вересня. Одну з них зафіксовано в Дніпрі, де загорілася двоповерхова будівля, другу – в місті Дунаївці (Хмельницька область), де вогонь охопив цех з перероблення деревини. У першому випадку рятувальники успішно ліквідували пожежу, постраждалих не зафіксовано. В ході рятувальних робіт в Дунаївцях загинув один зі співробітників ДСНС.

За повідомленнями ДСНС, в Дніпрі рятувальники, які прибули на місце інциденту, виявили, що вогонь охопив будівлю, де розташовувалися склади. Крім того, частина рятувальників займалися ліквідацією вогню на вулиці, де горіли дерев’яні піддони. Загальна площа пожежі склала 1825 кв. м. До рятувальних робіт були залучені 27 пожежників, яким вдалося ліквідувати вогонь приблизно за 2 години.

Рятувальні роботи, які велися в Хмельницькій області цієї ж ночі, не обійшлися без жертв. В ході ліквідації пожежі, яка виникла в цеху з перероблення деревини, втратив свідомість один з членів рятувальної служби. Його так і не вдалося привести до тями, й незабаром чоловік помер. Загальна площа пожежі склала 600 кв. м.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*