Іран вимагає депортувати терористів з Європи

фото: vestikavkaza.org

23 вересня в Тегерані пройшла зустріч представника МЗС Ірану Бахрама Гасемі з послами Нідерландів та Данії, а також представника Великобританії, який замінює тимчасово відсутнього посла. Гасемі висловив претензію європейцям у зв’язку з тим, що уряд їх держав «приховує» на своїй території членів терористичного угруповання.

За словами Гасемі, наслідки діяльності терористичного угрупування «аль-Ахваз» в Ірані можна порівняти з загрозою ІГІЛ на Заході. Він звинуватив європейські уряди в лицемірстві, бо якщо терористичний акт стався не в Євросоюзі, то учасників такого угруповання не вносять до списку терористів. Гасемі додав, що терористи, які ховаються в Європі, здійснили теракт в Ахвазі, в результаті якого загинуло близько 30 мирних жителів.

За підсумками зустрічі з представником МЗС Ірану, посли Нідерландів та Данії заявили, що після ознайомлення з інформацією їхні уряди будуть готові співпрацювати з питань, пов’язаних з даними злочинцями. Аналогічну заяву зробив тимчасово повірений Великобританії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*