Українці хочуть відмовитися від гривні та перейти на долар/євро

фото: Blogs.informator.news

На сайті Адміністрації Президента України з’явилася петиція, автор якої закликає відмовитися від гривні на користь більш стабільної валюти. На думку Сергія Лоіка (автор петиції) нинішній стан гривні не сприяє стабілізації економіки України. Збереження гривні як національної валюти вигідно тільки олігархам, які здійснюють грошові операції та продаж в доларах або євро, а зарплати виплачують у гривнях.

Автор петиції переконаний, що для виведення країни з кризи необхідно вдаватися до кардинальних заходів, здатних «струснути» економіку країни. Відповідна петиція була зареєстрована на сайті 17 вересня. За 6 днів вона набрала 58 голосів, в той час як бар’єр становить 25 тисяч.

У січні 2018 року на сайті Президента України з’явилася петиція з аналогічною вимогою. Її автор (Володимир Хміль) запропонував змінити національну валюту на євро або долар. Він заявив про необхідність перерахунку цін на тарифи, пенсій, зарплат та інших виплат. Однак петиції так і не вдалося набрати необхідну кількість голосів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*