У поліції розповіли подробиці про замах на Михайлика

фото: Odpublic.net

Представники ГУНП Одеської області поділилися першими подробицями слідства з приводу замаху на місцевого активіста Олега Михайлика, який відбувся 22 вересня. На даний момент поліція розглядає відразу кілька версій замаху на одеського активіста, паралельно збираючи інформацію у його знайомих, родичів та колег.

У поліції повідомили, що згідно з однією з версій замах на Михайлика стався з побутових причин, докладний опис яких уточнюється. Крім того, поліція не виключає можливості, що одеський активіст став мішенню зловмисників через свою громадську діяльність. У прес-службі ГУНП Одеської області повідомили, що на даний момент зібрано великий обсяг інформації. Співробітники опитали як родичів Михайлика, так і колег по роботі. Крім того, свідчення дали люди, що стали очевидцями нападу на активіста.

На даний момент слідство триває. Поліція намагається встановити особи нападників та інші подробиці злочину.

Михайлик перебуває в лікарні, де медики намагаються стабілізувати його стан, щоб дістати кулі з тіла. Нагадаємо, що активіст отримав поранення в грудну клітку та плече, внаслідок чого втратив багато крові.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*