США: санкції проти учасників будівництва «Північний потік-2» не буде

фото: 112.ua

У своїй статті для ZN.UA український дипломат Сергій Корсунський повідомляє, що після того, як пройшла зустріч лідера Сполучених Штатів Трампа з головою Польщі Анджеєм Дудою, американський Президент виступив із заявою, що не планує прийняття обмежувальних заходів стосовно тих фірм, які є учасниками будівництва «Північний потік-2». Експерт вважає очевидним, що не можна перемогти Російську Федерацію та ФРН «розчепіреними пальцями», набагато ефективніше завдавати удару кулаком.

Корсунський підкреслює, що всупереч всім закликам та численним зусиллям застосувати низку заходів щодо компаній, які беруть участь у будівництві нового газопроводу, цього так й не зробили. Він підкреслює, що були зусилля на різних етапах, які приносили часткові успіхи, але підійти до цієї проблеми системно світової спільноти так й не вдалося. Всі спроби вжити будь-яких заходів були розрізненими. Як приклад, експерт наводить заяву Меркель про збереження транспортування газу через Україну.

Однак на останніх стадіях боротьби з будівництвом нового газопроводу в процесі проведення численних зустрічей та конференцій стало зрозуміло, що нових аргументів для боротьби з «Північним потоком-2» ще немає, а старі вже давно себе вичерпали.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*