Держсекретар США: Росія марна в усіх напрямках

фото: Alsiasi.com

В ході спілкування з журналістами NBC держсекретар Сполучених Штатів Майк Помпео зазначив, що присутність Росії в Україні та Сирії не приносить позитивних результатів. На думку Помпео, головна причина, чому РФ та США не можуть діяти спільно й таким чином ефективніше боротися з тероризмом та іншими загрозами, полягає в ціннісних відмінностях.

На питання журналістів про те, чи вважає він дії Росії марними «в усіх напрямках», Помпео відповів ствердно. Крім того, держсекретар підкреслив, що якби не глибокі відмінності в ціннісних орієнтаціях, то США з Росією могли б розраховувати на успішну співпрацю, оскільки у них є спільні інтереси в багатьох сферах.

За словами Помпео, Президент США продовжує вести політику «зближення з Росією», спрямовану на нормалізацію відносин між двома державами, проте поки всі спроби марні.

Помпео додав, що не менш серйозною загрозою є Китай. Він нагадав про санкції, які були введені стосовно Китаю на цьому тижні, зокрема про заборону співпраці з Російською Федерацією в галузі озброєння. За словами Помпео, США змушені були вдатися до подібних заходів для того, аби дати відсіч зловмисним діям РФ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*