Генпрокурор: діяльність НАБУ безрезультативна

фото: izbirkom.org.ua

Генпрокурор Юрій Луценко в ефірі ТСН прокоментував силовий конфлікт між НАБУ та САП (Спеціалізована Антикорупційна Прокуратура). Під час розмови він зазначив, що подібний конфлікт – вже не перший в історії існування відомств, проте його наявність – “дорога в нікуди”. Воно є серйозною перешкодою на шляху забезпечення добробуту українського суспільства.

“Єдиний вихід із таких ситуацій – припинити безглузде протистояння та найти спосіб спілкування і роботи зо для суспільного інтересу. Ніхто старшим в домі не може бути. Старший – лише Закон. “ – зазначив Юрій Луценко.

В інтерв’ю Генпрокурор висловив незадоволення діяльністю голови Антикорупційного Бюро, Артема Ситника. Він наголосив, що діяльність НАБУ не має жодних результатів. При цьому Бюро “робить заручником власних амбіцій однієї людини всю країну”.

Щодо того як припинити протистояння відомств, Генпрокурор запропонував провести внутрішній аудит діяльності обох організацій, щоб встановити, як справді виконують вони свої обов’язки. Сам Генпрокурор зазначив, що не планує завершувати роботу на посаді голови Генпрокуратури, доки не відбудуться вибори.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*