Україна вироблятиме новітній танк

фото: Lostarmour.info

Сьогодні в ЗМІ надійшла інформація від Міністерства оборони України, а зокрема від генерала – майора ЗСУ Юрія Мельника. Мельник заявив, що в Харкові на машинобудівному заводі імені Морозова буде модернізований танк Т-64. Останньою його модернізацією в Україні став основний танк цієї країни – Т-64БВ «Булат», що вважався вищим ступенем “пілотажу” в плані можливостей модернізації Т-64.

Однак, конструктори заявили, що у 2019 році вони презентують новий танк, який значно перевершує за всіма параметрами “Булат”, і їх основною метою є створення за короткий термін і найменші витрати нової та надійної бойової одиниці.

Вдосконалені будуть системи управління озброєнням, ходова частина, а також системи зв’язку та навігації.

Варто зауважити, що “Булат” був модернізований на початку двотисячний років, і в цілому машина вийшла гідною поваги. Але озброєння залишилося на рівні Радянського Союзу. Гармата – 2а46м-1 або 2, або українська модернізація – “КБА”.

Також, варто відзначити, що обертання вежі стало не 24 -28 градусів в секунду, а 40, і для порівняння у танка “Леопард” обертання вежі 45 -48 градусів. Снаряди залишилися також радянського типу, тому що механізм заряджання не модернізований, відповідно довгі боєприпаси не підійдуть.

Будемо стежити за інформацією харківських конструкторів, а також з нетерпінням чекати презентації нового танка. Можливо, ми отримаємо дійсно новий танк, який повністю відповідає параметрам 21 століття.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*