50% знижки на штраф за паркування

фото: Driver-start.com

У багатьох великих містах паркування – справжнісінька проблема. Де тільки не паркуються нині автолюбителі! Пішохідні зони, трамвайні колії та тротуари. Влада вважає, що нові закони про паркування і посилений контроль штрафів допоможуть вирішити ситуацію в країні.

Тепер наявність власника авто за кермом не обов’язкова – постанови про порушення будуть вкладатися під двірник на лобовому склі. Крім цього, українських автолюбителів візьмуть під відеоконтроль: штрафні бали вони отримають за перші порушення, а за наступні – вже загрожує адміністративний протокол.

Один з найбільших штрафів – в 1020-1700 гривень – буде застосовуватися щодо тих, хто паркується на місцях, призначених для людей з інвалідністю.
Якщо транспортний засіб не створює серйозних перешкод іншим учасникам руху, то штраф буде розміром у 255 гривень. А якщо порушник оплатить його протягом десяти днів, то отримає 50% знижки.

Коли ж автомобіль становить небезпеку для інших авто і пішоходів, то правопорушник заплатить 510 гривень. До даної суми плюсується евакуатор – приблизно 600 гривень. З ПДВ і щоденним наглядом за ТС – 1374 гривні.

Ці цифри будуть збільшуватися у два рази щомісяця, якщо Ви раптом передумаєте платити.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*