Джангіров: умови реінтеграції Донбасу до складу України

фото: Merezha.co

На Facebook-акаунті експерта в області політики та медіа Дмитра Джангірова з’явилося повідомлення, в якому він висловлює згоду з пропозицією Новинського з приводу встановлення миру в Україні.

Джангіров підтримав ідею, що «мінський процес» повинен стати складовою частиною більш широкого процесу – примирення громадян України. Тільки після цього можна розраховувати на дотримання Мінських домовленостей з обох сторін. До раніше запропонованого Новинським плану, зі встановлення миру в Україні, Джангіров додав два своїх пункти. По-перше, необхідно тимчасово заборонити владі втручатися в мовну політику, вносити будь-які ініціативи у сфері історичної пам’яті та торкатися інших тем, які можуть ще більше роз’єднати населення країни.

По-друге, Україна повинна ліквідувати всі формування, які займаються незаконною діяльністю: бандитизмом, рекетом та рейдерством. Більш того, за словами Джангірова, Україна повинна відмовитися від мілітаризованої символіки, тим самим знизивши рівень агресії в суспільстві.

Експерт додав, що досягнення всеукраїнського громадянського миру не є метою нинішнього Президента України. Порошенко має намір прислухатися лише до тієї частини населення, яка розділяє з ним спільні цінності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*