Експерти: потрібно швидше інвестувати в Китай

фото: open4business.com.ua

Американський фінансово-економічний журнал Forbes опублікував статтю, в якій автор наводить низку аргументів на користь того, що інвестори повинні якомога швидше вкласти кошти в зростання економіки Китаю. На думку експертів, попри існуючи проблеми (санкції США, брак газових поставок, забруднення навколишнього середовища тощо) китайський ринок може стати економічно вигіднішим для інвесторів, ніж американський чи будь-який інший.

Сьогодні китайський ринок є не тільки найбільшим у світі, а й демонструє економічну стійкість, попри введені США санкції. Яскравим прикладом став випадок, коли в нинішньому році уряд Китаю припинив фінансування нових сонячних проектів. В результаті, світовий ринок наповнився дешевими китайськими сонячними батареями, які продавалися за зниженою ціною. Прибуток від продажу таких батарей дозволив мінімізувати втрати пов’язані з 30% митом, введеним США на даний товар.

За прогнозами експертів, прибутки таких китайських компаній як China Mobile та China Gas Holdings в наступному році стрімко зростуть. При цьому акції даних компаній продаються в 10 разів дешевше, ніж очікуваний прибуток. Єдиною проблемою китайської економіки є те, що чим більше вона взаємодіє з економіками інших держав, тим більш залежною вона стає. Зокрема, від постачання газу, вугілля та нафти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*