Куди перенести Мінськ

фото: unian.ua

Заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, підтримала постійного представника України в ООН Володимира Єльченка у ініціативою перенести з Мінська переговори по Донецьку і Луганську в іншу країну. Про це вона повідомила на своїй сторінці в соцмережі.

Справа в тому, що днями в ООН 13 країн проголосували проти того, щоб обговорювати ситуацію в Україні на Генасамблеї ООН в Нью-Йорку, в числі цих країн була і Білорусія.

На думку Геращенко, Мінськ кожен раз виступає на боці Москви, і при цьому намагається позиціонувати себе як нейтральна територія, такою не є. З аналогічною пропозицією, про перенесення місця переговорів, український політик виступає вже давно, проте поки що не була почута.

Крім голосувань вигідних тільки Москві, Білорусь, щоб догодити Росії, багатьох українських представників ЗМІ та культури оголосила персонами нон-грата. До того ж, якраз на території Білорусії був викрадений український активіст Павло Гриб і переданий російським спецслужбам.

Про яку нейтральність може йти мова?

Також Геращенко підкреслила, якби офіційний Мінськ, як мінімум, утримувався від такої явної підтримки Москви, можна було б вважати нейтральними, але ж зараз білоруська нейтральність «не витримує ніякої критики».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*