Експерт: чим загрожують Україні інструкції МВФ

фото: Archive.voxukraine.org

На інформаційному порталі dsnews.ua з’явилася стаття експерта в області економіки Олексія Куща, який, проаналізувавши прогноз МВФ щодо розвитку України, прийшов до висновку, що найближчим часом українська економіка не зможе наздогнати розвинені країни. На думку економіста, поради від МВФ – неефективні на практиці та загрожують конкурентоспроможності українського ринку.

Кущ аналізував стан й перспективи економіки України, ґрунтуючись на двох категоріях: ВВП та ВВП за ПКС (з урахуванням паритету купівельної спроможності населення). Автор прийшов до висновку, що різниця між даними показниками становить 3,4 раза, у зв’язку з чим, внутрішні активи України більш ніж в три рази недооцінені у порівнянні з їх реальною вартістю. На думку Куща, якщо Україна продовжить слідувати «антикризовому» курсу МВФ, то незабаром втратить конкурентну спроможність на світовому ринку, оскільки лише «наздоганятиме», а не стабілізуватиме економіку.

Експерт розрахував приблизний період, коли Україна зможе наздогнати розвинені країни. Якщо зростання ВВП складе 50%, то Україна досягне рівня розвинених країн тільки у 2083 році. Країни, що розвиваються вона наздожене у 2053 році, якщо продовжить дотримуватися прогнозованого зростання ВВП.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*