Львівські праворадикали проти львівських анархістів

фото: politring.com

Інформвидання «Громадське» інформує, що голова анархічного руху Антон Парамбуль розповів, що львівські учасники праворадикальних рухів напали на активістів анархічного руху «Чорний стяг». Як повідомляється, радикали завдали постраждалим безліч тяжких тілесних ушкоджень.

Лідер анархічного руху зазначив, що радикалів було не менше двадцяти осіб, при цьому, на одязі деяких націоналістів була присутня символіка «Національного корпусу». Вони напали на активістів руху та почали наносити ножові поранення, а також удари молотками.

Одна з жертв радикалів Вероніка Яблонська інформує, що активісти анархістської організації грали у футбол, але в той момент, коли вони переодягалися, ними була виявлена група людей, одягнених в чорні тони. Після цього, радикали скоїли напад, використовуючи при цьому ножі й телескопічні кийки.

Крім цього, ще низка активістів отримали серйозні травми, серед яких травми голови й численні переломи.

Відзначимо, що українські радикали вже здійснювали раніше низку нападів. Так, приміром, у червні поточного року на Львівщині група націоналістів скоїла напад на циганське поселення. За підсумками нападу, одна людина померла, а ще четверо були травмовані.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*