У Білорусії посилять контроль над українсько-білоруським кордоном

фото: Vesti-ukr.com

Інформвидання “БЕЛТА” повідомляє, що голова Білорусії Лукашенко віддав наказ посилити безпеку на українському кордоні. Таке рішення було мотивоване тим, що саме з українського боку в державу приїжджає величезна кількість озброєних бандитів.

Таку заяву він зробил після того, як провів зустріч з держсекретарем Ради безпеки Станіславом Засем, а також з головою Державного прикордонного комітету Анатолієм Лаппо. В ході наради були порушені питання про поліпшення якості роботи співробітників прикордонної служби, а також про посилення контролю на деяких напрямках держкордону.

Президент зазначив, що такі дії є вимушеним заходом. У країні повинні закрити білорусько-український кордон. Однак він підкреслив, що такі заходи не торкнуться звичайних порядних громадян. Вони спрямовані тільки на бандитів, які намагаються транспортувати зброю в державу.

Крім того, Лукашенко повідомив, що напередодні зустрічі голова Міністерства внутрішніх справ Ігор Шуневич повідомив йому про затримання людини, у якої виявили величезну кількість озброєння, серед якого кулемет, понад десять автоматів, гвинтівок, патронів тощо.

Зазначимо, що ще минулої осені один з екс-нардепів ВРУ Ігор Мірошниченко звертався з закликом організувати диверсійно-розвідувальну групу в Білорусії. Ця група повинна буде докласти зусилля, щоб вивести державу з-під впливу Російської Федерації.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*