Авіакомпанію МАУ назвали «пам’ятником корупції»

фото: Forumodua.com

Активістка-антикорупціонер Дар’я Каленюк на своїй сторінці в соцмережі висловила обурення з приводу роботи авіакомпанії МАУ, яка відкрито грабує своїх пасажирів.

Як стверджує Каленюк, щоб потрапити на рейс літака, пасажир, крім оплати квитка, повинен додатково викласти ще 500 грн. На думку активістки, така ситуація виникла у зв’язку з тим, що МАУ є монополістом у сфері авіаперельотів, тому прагне отримати від клієнтів якомога більше грошей.

За словами Каленюк, в Україні повинна діяти система онлайн-реєстрації пасажирів, проте в реальності вона не працює. Альтернативою є безкоштовна самостійна реєстрація пасажирів в аеропорту. Однак Каленюк на власному досвіді переконалася, що співробітники МАУ підуть на все, аби «пограбувати» своїх клієнтів. У спробах самостійно отримати талон на посадку можна простояти в аеропорту весь день, до тих пір, поки «ввічливі» співробітники авіакомпанії не запропонують заплатити в касі додаткові 500 грн.

Каленюк зазначила, що подібні ситуації виникають у багатьох клієнтів даної авіакомпанії. У зв’язку з цим, вона назвала МАУ «пам’ятником корупції».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*