Пастор Турчинов очолить об’єднання протестантських церков

фото: Meest-online.com

23 вересня відбулася зустріч представників протестантизму в Україні, на якій було досягнуто консенсусу з питання щодо створення єдиного громадського руху. Очолить дане об’єднання секретар РНБО Олександр Турчинов, який сам є парафіяном церкви Євангельських християн-баптистів.

Учасники зустрічі закликали всіх християн приєднатися до новоствореного об’єднання і тим самим забезпечити розвиток України в християнському векторі. За словами Турчинова, створення громадського руху протестантських церков України є лише початком широкомасштабного об’єднання релігійних та громадських організацій. Секретар РНБО підкреслив, що для України це питання є як ніколи актуальним, оскільки в умовах війни та зовнішньої агресії населення країни потребує захисту.

Перш за все, це стосується захисту традиційних цінностей, протидії аморальності, боротьби з алкоголізмом, наркотиками та іншими згубними звичками. Пріоритетною метою, яка стане перед новоутвореним об’єднанням, є захист суверенітету та територіальної цілісності країни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*