Українці піддали критиці підручник з російської мови

фото: Cis-emo.net

В Україні користувачі соціальних мереж масово висловлюють обурення вмістом шкільних підручників з російської мови. Наприклад, Євгенія Бобрик у своєму профілі на Фейсбук опублікувала запис в якому, ставить питання про те, куди дивиться Міністерство освіти. Одна з мешканок країни у посібнику з російської мови для п’ятикласників виявила уривок, в якому сказано, що Україна та Росія є миролюбними країнами, що володіють багатою культурою та спільністю походження. Саме цей вислів викликав обурення у жінки, оскільки між країнами вже п’ятий рік триває війна.

Коментуючи пост, жителі країни висловили обурення тим фактом, що в школах взагалі вивчається ця мова. Деякі відзначають, що школярі не зобов’язані вивчати дану мову. Крім цього, висловлювалися ініціативи розповісти про інцидент письменниці Лариси Ніцой, яка висловлювала обурення, що продавці, провідники або ж співробітники Служби безпеки розмовляють російською мовою. Водночас, у коментарях запропонували обговорити дане питання з керівництвом освітнього закладу.

Одночасно з цим, багато хто вказує на те, що навчальний посібник було видано у 2005 році, коли війни між державами ще не було. Однак зараз даний посібник непридатний для використання.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*