Нардепи ВРУ вимагають звіт про офшори від Порошенка

фото: Unian.net

Один з нардепів ВРУ Віктор Чумак оприлюднив лист парламентаріїв до чинного голови держави Порошенко. У цьому листі до Президента звертаються із закликом надати звіт про офшори, а також про будь-яку діяльність, яка суперечить законодавству.

У своєму профілі в соціальних мережах депутат написав, що подарував голові держави Кримінальний Кодекс країни, а до нього передав лист, а якому містяться підписи понад сорока парламентарів. Також він зазначив, що даний лист підписала й екс-прем’єр Тимошенко. У тексті листа депутати звернулися до Президента із закликом організувати прес-конференцію або ж відкрите засідання з депутатами, в ході якого Президент повинен підтвердити або ж навпаки спростувати інформацію про те, що у нього є незадеклароване майно, а також певні суми на офшорних рахунках.

Крім цього, депутати хочуть, щоб лідер розповів про свій зерновий й крохмальний бізнес в Російській Федерації, про який він не згадав у декларації. Водночас, функціонери виявили інтерес й до можливого зловживання своїми посадовими повноваженнями з боку Президента для того, щоб отримати тендер на постачання обладнання у збройні сили саме тими компаніями, які підконтрольні йому.

Депутати хочуть отримати детальний звіт про роботу кондитерського виробництва Президента в Липецьку, а також чекають пояснень щодо інформації про підкупи парламентаріїв у ході голосувань ВРУ.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*