На виборах Президента України голосувати зможуть не всі

фото: amazing-ukraine.com

Український актор і просто шоумен Антін Мухарський опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці досить цікавий пост, в якому написав, що кризову ситуацію в нашій державі вирішити дуже легко. Для цього, на його думку, необхідно допускати на вибори Президента тільки тих українців, які попередньо склали іспит.

Він вважає, що кожен українець, який досяг повнолітнього віку повинен проходити іспит для участі у виборах, адже людям надається дуже важливе рішення.

Коли хтось хоче керувати машиною, він йде здавати на права, щоб знати всі правила дорожнього руху. Так чому ж, за словами актора, люди без іспиту надають комусь можливість керувати таким складним механізмом як держава, беручи участь у виборах?

Антін Мухарський вважає, що у зв’язку зі сформованою ситуацією в країні, перед майбутніми виборами кожен українець просто зобов’язаний пройти іспит на знання державного устрою нашої країни, її історії, мови та культури. Після проходження іспиту, громадянин отримав би спеціальну картку, яка давала б йому право брати участь у виборах.

Таким чином, на думку артиста, дана система значно поліпшить якість рядового виборця. Крім того, це допоможе зменшити ризик шахрайства на виборах, адже дуже часто жителі нашої країни готові продати свій голос за того чи іншого кандидата за кілограм гречки або пару сотень гривень, при цьому зовсім не думаючи про наслідки. В результаті таких виборів багато депутатів продовжують жирувати в парламенті.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*