Телерадіокомпанія України: грошей немає – йдіть додому

фото: Sportsweek.org

Керівництво Національної суспільної телерадіокомпанії України звернулося до підлеглих з проханням піти у відпустку своїм коштом на один тиждень (у низці розпоряджень — на дві) через ситуацію в компанії.

Правління НСТУ вказало на дефіцит фінансових коштів, який склав 220 мільйонів гривень. Також в повідомленні на офіційному сайті говориться про недофінансування, яке є загрозою для телеканалів і радіостанцій суспільного мовлення.

У відпустку без збереження окладу відправлено вищий керівний склад, включаючи членів правління і генпродюсерів, а також співробітників, які не беруть участі в забезпеченні ефіру та підготовці випусків новин на радіо і ТБ.

У зверненні НСТУ підкреслюється, що Кабмін був поінформований про складну ситуацію, що у свою чергу говорить про небажання влади підтримати суспільне мовлення. Те, що відбувається, також оцінюється представниками НСТУ як інструмент тиску на незалежні українські мас-медіа.

Нагадаємо, що телемовлення UA: Перший припинено через борги каналу. Аналогове мовлення відсутнє в українській столиці та ще 8 містах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*