Ситник: міняємо спецпрокурора на транш від МВФ

фото: Elise.com.ua

Ще дев’ятнадцятого вересня в Україні свою роботу закінчила місія МВФ. Основною метою приїзду делегації до країни виступав збір інформації, яка буде обговорюватися на засіданні Ради Фонду, та яка стане основою для прийняття рішення стосовно виділення державі чергового грошового переказу. Наразі ні Кабмін, ні ВРУ не намагаються обговорювати можливі рішення МВФ, оскільки розуміють, що робити висновки поки що зарано. Проте несподівано для всіх тему МВФ порушив голова НАБУ Артем Ситник.

Джерела із Бюро, які наближені до Ситника інформують, що голова НАБУ повідомив, що конфлікт між керівниками НАБУ та САП буде вирішено на користь Ситника, при цьому, зроблено це буде коштом МВФ. Ситник розповів своїм колегам, що черговий транш від Фонду залежить аж ніяк не від цін на газ, не від рівня корупції в державі, а від голови САП Назара Холодницького. Поки Антикорупційною Прокуратурою керує він, то грошового переказу країна не дочекається, проте як тільки Холодницький покине посаду, то гроші одразу перерахують у бюджет.

Зазначимо, що у держбюджеті грошей не так багато, їх вистачить країні лише до кінця наступного місяця. Наразі переказ коштів у бюджет є економічною, а не політичною проблемою, особливо, враховуючи тривало війну з РФ. Проте подібні заяви від Ситника є перевищенням його посадових службових обов’язків з егоїстичних мотивів.

Водночас, керівник САП Холодницький багато разів наголошував, що він не тримається за свою посаду, чого жодного разу не казав Ситник. Навпаки, ми бачимо, що своїми заявами та діями він демонструє те, що посада для нього – це найголовніше. Проте, якщо добробут та економічна стабільність держави ставляться під загрози для збереження посад керівників антикорупційних відомств, то їм обом слід подумати про те, щоб покинути цю посаду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*