“Книгу скарг” потрібно декомунізувати

фото: xn--e1abcgakjmf3afc5c8g.xn--p1ai

Україна планує піти шляхом країн Європейського Союзу та скасувати книгу скарг, яка сьогодні є більш ніж у 200 тисячах ресторанах та торгових об’єктах. Відповідна ініціатива з’явилася на сайті Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

У міністерстві відзначили, що книга скарг є своєрідним механізмом контролю за підприємствами та установами з боку населення. Мінус полягає в тому, що адміністрування даного механізму породжує великі витрати, які в рік можуть досягати 100 млн гривень. Представники міністерства впевнені, що книга скарг, як спосіб контролю, давно застаріла й потребує трансформації. Зокрема, вони навели як приклад країни ЄС, де на зміну книзі скарг давно прийшли інші форми та інструменти захисту прав споживачів.

На думку авторів ініціативи, книга скарг є пережитком періоду СРСР, коли альтернатив даній формі контролю не існувало. В сучасних умовах такі системи як consumer care and after-sale management дозволяють не тільки споживачам захищати свої права, а й спонукають підприємців до створення більш якісних товарів та надання послуг на високому рівні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*